> O firmie

O firmie

Firma ELEMENT  jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na słowackim rynku od 1999 roku. 15 lutego 2011 roku została utworzona w Polsce Spółka Element Polska z siedzibą we Wrocławiu.

Spółka  specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów systemów rynnowych.  Nowa linia technologiczna postawiona w maju 2010 jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku krajowego jak i zagranicznych.

Dbamy o wysoki standard swoich produktów i usług świadczonych na rzecz klientów. Jesteśmy gwarantem wysokiej  jakości naszych produktów i usług.

Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym  systemy rynnowe,  systemy kominowe oraz systemy  wentylacyjne. Element jest również producentem systemów elewacyjnych z Tytan Cynku, pokryć dachowych dla domków jednorodzinnych oraz elewacji budynków kubaturowych opartych na blachach trapezowych do wysokości BTR-35.

Jesteśmy zawsze do usług naszych obecnych klientów i partnerów biznesowych. Jednocześnie cały czas poszukujemy nowych, których zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami.

Sprawdź
Najlepszy skup złomu w okolicy
Skup złómu w Strzelnie

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać istotne informacje o nowych produktach i promocjach naszej firmy, dopisz się już teraz.