> Produkty

Produkty

Firma Element oferuje najwyższej jakości produkty do odprowadzania wody deszczowej. Nowoczesny system rynnowy charakteryzujący się m.in. wysoką jakością, funkcjonalnością, estetycznym wyglądem, tak zaprojektowany i wykonany aby montaż był prosty i szybki, aby ich użytkowanie było bezproblemowe i długoletnie.

System rynnowy ELEMENT do odprowadzania wody z dachu oferuje gotowy i pełny SYSTEM wyrobów  blacharskich, które dokładnie do siebie pasują i prezentują najwyższą jakość materiałów. To wszystko daje gwarancję długoterminowego niezawodnego i bez obsługowego użytkowania wszystkich wyrobów rynnowych ELEMENT.

Każda konstrukcja budynku wymaga własnych rozwiązań kolorystycznych. Dzięki zastosowaniu szerokiej gamy kolorystycznej systemów rynnowych z powłoką z tworzyw sztucznych - ELEMENT COLORLINE, możliwe jest dostosowanie rynny do prawie każdego koloru dachu, czy fasady, dzięki czemu uzyskaliśmy wielką różnorodność twórczą w doborze materiałów.

Oferujemy także szeroki wybór materiałów, z których wykonujemy nasze systemy, w tym: z blachy tytanowo-cynkowej, cynkowej, metalu powlekanego tworzywem sztucznym oraz miedzi. Łączenie kolorów i materiałów daje prawie nieograniczone możliwości rozwiązań architektonicznych w obiektach użyteczności publicznej lub budynkach i obiektach prywatnych.

Sprawdź
Najlepszy skup złomu w okolicy
Skup złómu w Strzelnie

Dane i cechy systemów rynnowych

więcej »

Rodzaje materiałów bazowych

więcej »

Systemy rynnowe z tytan cynku

więcej »

Elementy systemów rynnowych

więcej »

Kolorystyka

więcej »

Instrukcja montażu

więcej »

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać istotne informacje o nowych produktach i promocjach naszej firmy, dopisz się już teraz.